Menu Close

Pasaules kausa posms paukošanā ar špagu junioriem – individuāli un komandās

Pēc divu gadu pārtraukuma pasaules klases paukotāji 19. novembrī atgriežas Rīgā, lai sacenstos par zelta godalgām un kausu paukošanā ar špagu gan individuāli, gan komandās.

Pasaules kausa posms paukošanā ar špagu junioriem notiks šā gada 19. un 20. novembrī Rīgā, Rimi Olimpiskajā centrā, pasākuma sākums plkst. 9.00, ieeja bez maksas.

“Šīs ir lielākās regulārās paukošanas sacensības, kas šobrīd notiek Latvijā un mēs esam priecīgi pēc ilgāka pārtraukuma atkal aicināt ciemos mūsu kolēģus no visas pasaules! Mums tie ir dubulti svētki, jo sacensības notiek laikā, kad Latvija svin
neatkarības dienu. Tāpat arī prieks , ka paukošanas popularitāte aug un ja pirmajos gados kad Latvijas paukošanas federācija organizēja sacensības, Latviju pārstāvēja vien daži paukotāji, tad šogad jau mums ir plānots , ka piedalīsies 19 sportisti,”
stāsta LPF ģenerālsekretāre Baiba Brandule.

Šis pasākums ir veltīts izcilā Latvijas paukotāja Bruno Habarova piemiņai, kur Latviju plāno pārstāvēt 19 labākie sportisti un parādīt savu meistarību, sacenšoties ar pasaules labākajiem paukotājiem. 2019. gadā kopumā piedalījās 247 sportisti no 38 valstīm.

Dalies ar informāciju