Menu Close

Pasaules Čempionāts 2021 – Kaira. Rezultāti

Kamēr Latvijā varējām izbaudīt pēdējo sniegu, Ēģiptē , kur norisinājās pasaules čempionāts paukošanā junioriem un kadetiem , bija pat 35 grādus silts.

Jāsaka gan, ka šoreiz nācās iztikt bez ekskursijas uz piramīdām, jo tika noteikti strikti ierobežojumi , lai mazinātu COVID-19 izplatību. Sportistiem bija aizliegts pamest viesnīcu , izņemot , lai dotos uz sacensībām un treniņiem. Kārtību un karantīnas ierobežojumus ap viesnīcu un sporta zāli cītīgi uzraudzīja ēģiptiešu “komisāri Rekši” ar saviem divkājainajiem palīgiem. Sacensību arēnā un sportistu ģērbtuvēs tika manīti rosāmies arī pāris kaķi. Kaķis Ēģiptē ir svēts dzīvnieks , tāpēc visdrīzāk, arī kaķi tur neatradās tāpat vien, izklaidei.

Labākais rezultāts no floretistiem šoreiz Jutai Mālniecei 24. vieta. Ar četrām uzvarām un vienu zaudējumu Juta veiksmīgi izkļuva no apakšgrupām un uzvarēja pirmo cīņu izslēgšanas kārtā ar brazīlieti Taliju Kalazans, nākamajā cīņā gan zaudējums pret polieti Malvīni Kaladzeičiku. 45. vieta Lī Skailars Pitčers četras uzvaras divi zaudējumi apakšgrupās , izslēgšanas kārtā pirmajā kārtā zaudējums pret poli Maicieju Bemu 5:15.  Ņikita Kuceba startēja gan junioru gan kadetu sacensībās, abās starts ne pārāk veiksmīgs, viena uzvara apakšgrupās junioru konkurencē un bez uzvarām kadetu konkurencē, līdz ar to nesanāca kvalificēties tālākajām sacensībām.

Paukošanā ar špagu Latviju pārstāvēja tikai Gļebs Čaikovskis. Apakšgrupu turnīrā ļoti labs rezultāts , piecas uzvaras un tikai viens zaudējums. Pirmajā izslēgšanas cīņā uzvara pār Brazīlijas pārstāvi ar 15:10, turpmākos centienus , diemžēl,  apturēja ukrainis Pāvels Trofimenko , zaudējums 12:15 . Rezultātā 35.vieta.

 

Rezultāti

Juniori

Juta Mālniece 24. vieta

Gļebs Čaikovskis 35. vieta

Lī Skailars Pitčers 45. vieta

Ņikita Kuceba 106. vieta

Kadeti

Ņikita Kuceba 63. vieta

 

 

Dalies ar informāciju