Menu Close

Eiropas Čempionāts 2018 – Soči

Eiropas čempionātā paukošanā, kas norisinājās Krievijā, Sočos no 01.03. līdz 11.03, Latvijas paukošanas izlases kadetu meiteņu komanda izcīnīja 4.vietu, kas ir Latvijas meiteņu kadetu izlases augstākais sasniegums.
Latvijas komanda pirms cīņu sākuma bija izlozēta zem 5 numura, kas ir meiteņu sasniegums gada garumā un uz pirmo cīņu viņas devās pret Lielbritāniju.
Šo cīņu mūsu paukotājas viegli pārvarēja un ar rezultātu 42:30 uzvarēja Lielbritānijas komandu.
Nākamās pretinieces bija no Vācijas komandas, kas pirms sacensību sākuma bija izlozētas zem 4 numura.
Šī cīņa bija ļoti smaga un katrs dūriens bija grūts, bet cīņas vidū Jekaterina Solodkiha veica izrāvienu un ar cīņas starpa rezultātu 7:1 izvirzīja Latvijas komandu vadībā 23:16. Cīņas gala rezultāts bija labvēlīgs Latvijas komandai un mēs svinējām uzvaru 45:35 iekļūstot pirmo reizi Eiropas čempionāta komandu sacensību pusfinālā.
Nākamās pretinieces viennozīmīgi bija šo sacensību favorītes no Itālijas komandas, kuras arī turpmāk sacensību gaitā ieguva pirmo vietu. Bet Latvijas komanda diemžēl ar lielu Itālijas komandas pārsvaru zaudēja šo cīņu ar rezultātu 18:45.
Cīņā par trešo vietu un bronzas medaļu mums nācās tikties ar jau sen pazīstamajām pretiniecem no Rumānijas komandas, ar ko diemžēl līdz šim mūsu komanda nebija guvusi uzvaras. Cīņas sākumā mūsu meitenes izskatījās daudz labākā formā par pretiniecēm, kas arī palīdzēja sākumā izvirzīties vadībā. Diemžēl jau cīņas vidū Rumānietes guva lielu pārsvaru par mūsu komandu un pat Jutas Mālnieces priekšpēdējā starpcīņa, kuru viņa uzvarēja ar rezultātu 13:6 nedeva pietiekamu pārsvaru pār Rumāniju un mūsu komandai nācās piekāpties ar rezultātu 35:45.
Mūsu komandas meitenes (Jekaterina Solodkiha, Juta Mālniece un Emīlija Maslobojeva) ieguva augsto 4.vietu Eiropas Čempionātā 2018 paukošanā ar floreti meitenēm kadetēm.
Sveicam arī treneru korpusu Annu Anāniņu, Vladimiru Anāniņu un Tomu Stašulānu, kuri pārstāv Rīgas 3.Bērnu un Jaunatnes sporta skolu.

Gala rezultāti

Kadeti

Špaga – Marta Dobkēviča – 55.vieta (no 80 dalībniecēm)

Florete – Juta Mālniece – 13.vieta (no 71 dalībnieces)

Florete – Jekaterina Solodkiha – 18.vieta (no 71 dalībnieces)

Florete – Emīlijas Maslobojeva – 30.vieta (no 71 dalībnieces)

Komanda Kadeti meitenes florete (Juta Mālniece, Jekaterina Solodkiha un Emīlijas Maslobojeva) – 4.vieta (no 15 komandām)

Juniori

Špaga – Jana Vilcāne – 72.vieta (no 89 dalībniecēm)

Florete – Juta Mālniece – 36.vieta (no 57 dalībniecēm)

Florete – Jekaterina Solodkiha – 22.vieta (no 57 dalībniecēm)

Florete – Emīlijas Maslobojeva – 48.vieta (no 57 dalībniecēm)

Čempionāta mājas lapa – http://sochifencing2018.ru/

Dalies ar informāciju