Pirmais Vitālija Kucebas T64 pieaugušajos!

Pirmais Vitālija Kucebas T64 pieaugušajos!

Sacensībās, kas norisinājās šajās brīvdienās Francijā, Parīzē no Latvijas piedalījās divi paukotāji Edmunds Lukass Teteris un Vitālijs Kuceba. 

Pirmajā kārtā E.L.Teteris pirmajās sacensībās pēc pleca traumas guva 2 uzvaras grupās, ar ko sīvājā 254 paukotāju konkurence bija par maz, lai izlozētos tālākajai dalībāi. Diemžēl pēc pirmās kārtas tika atstāti tikai 2/3 dalībnieku, līdz ar ko E.L.Teteris neikļu izslēgšanas kārtā. 

Savukārt Vitālijs Kuceba pirmajā kartā guva 4 uzvaras, ar ko viņam pilnīgi pietika, lai turpinātu sacensības. 

Nakamājā kārtā T256 viņš izlaida cīņu (jo bija 4 uzvaras grupās) un vajadzēja atsākt paukot, tikai nākamajā dienā, kad jau sākās izslēgšanās sacensības T128. Pirmo cīņu viņš aizvadīja pret Horvātu KOMSIC Ivan, kurš ir par 7 gadiem vecāks par Vitāliju un ar rezultātu 15:12 Vitālijs bija prasmīgāks par Ivanu. Nākamā cīņa bija par T64 ar pieredzējušo Argentīnieti SERVELLO Augusto Antonio, kurš pasaules reitingā ir 73.vietā. No pašas cīņas sākuma bija redzams, ka mūsu paukotājs ir pārāks uz cīņas beigās rezultāts to pierādija Vitālijs uzvarēja ar rezultātu 15:9 ! 

Nu Vitālijs bija starp Pasaules 64 labākajiem sportistiem / paukotājiem. Cīna par iekļūšanu T32 labākojos jau bija pret Itālijas pārstāvi AVOLO Giorgio, kurš ir Pasaules čempionāta 2017 pieaugušajiem bronzas medaļas ieguvējs. 

Šī cīņa sastāvēja no vairākiemm gan AVOLAS, gan Vitālija perfektiem uzbrukumiem, kur līdz pat cīņas 2/3 pretinieki gāja punkts punktā. Diemžēl pieredzes trūkuma dēļ Vitālijs piekāpās AVOLAM ar rezultātu 10:15, bet tas nemazināja viņa paša un trenera Valda Kupča prieku par ļoti labu sniegumu šajās sacensībās.Vērts pieminēt, ka G. AVOLA šajās sacenībās ieguva BRONZAS medaļu. 

Latvijas Paukošanas federācija apsveic sportistus un treneri ar ļoti labu sniegumu Parīzes sacensībās!