Menu Close

Pasaules kausa posms paukošanā ar špagu junioriem – rezultāti

Aizvadītājā nedēļas nogalē , valsts svētku noskaņās,  Rīgā norisinājās Pasaules ikgadējais Pasaules kausa posms paukošanā ar špagu junioriem.

Pēc 2 gadu piespiedu pārtraukuma, ko izraisīja COVID-19 pandēmija,  Latvijas Paukošanas federācija ir atgriezusies starptautiskajā apritē arī kā sacensību organizators. Valsts svētku noskaņās  notikušajā pasaules kausa posmā, kas veltīts paukotāja Bruno Habarova piemiņai un, kas Rīgā norisinās jau 7 reizi,   piedalījās rekordskaits dalībnieku – 265. Latviju pārstāvēja 19 dalībnieki. Pasākuma norisi palīdzēja nodrošināt vairāk nekā 30 brīvprātīgie palīgi.

Individuālajās sacensībās šogad Rīgā iegūto kausu uz mājām veda Itālijas pārstāvis Simone Menkarelli. Savukārt komandu kausa izcīņā labākie bija ASV komandas paukotāji , kas finālcīņā pieveica mūsu kaimiņus igauņus.  Latvijai labāko rezultātu uzrādīja Ģlebs Dacjuks ieņemot 61.vietu.  Komandu sacensībās Latvijas musketieru četrinieks ieņēm 22. vietu.

Īpaši jāatzīmē Latvijas izlases debitants Kirills Fendins , kas pirmo reizi piedalījās  pasaules līmeņa sacensībās gan kā sportistis , gan arī darbojās kā brīvprātīgais, palīdzot pasākuma organizēšanā.

Šī ir lieliska iespēja Latvijas jaunajiem paukotājiem izbaudīt augsta līmeņa starptautisko sacensību atmosfēru un gūt lielisku pieredzi , kas palīdzēs justies daudz drošāk un pārliecinātāk , dodoties uz starptautiskajām sacensībām ārpus Latvijas.

 

Foto: Romāns Koksarovs

Dalies ar informāciju